• Adres: Venloerstr. 420, 50825 Köln
  • Telefon: +49 163 2186319
  • Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü  10:00- 18:00

Zeitgard 1

Zeitgard 1 Yüz Temizleme cihazı özellikleri:

Zeitgard 1 cihazı zarif tasarımı ve görünümü ile ilk başta dikkatleri çekiyor. Ayrıca özel fırça başlığı bulunmaktadır ki bu başlıkta bulunan fırça tüyleri özel üretimdir. Şöyle ki; bu fırça Microsilver içeriyor yani gümüş içeriyor bu sayede başlığını sadece su ile yıkamanız durumunda başka hiç bir dezenfekteye gerek duymadan anti bakteriyel özelliği sayesinde bakterileri başlık fırçasında barındırmaz!
Bu çok iyi düşünülmüş olup, cildinize ve size vermiş olduğu değeri de gösterir. Neden antibakteriyel başlık fırçası kullanıldığını da söyleyeyim, sonuçta cildinizde bulunan bir bakteriyi daha sonraki kullanımda cildinize tekrar bulaştırabilir ve yayabilirsiniz.

 

Piyasada pek çok temizleme cihazı var neden Zeitgard 1’i tercih etmeliyim?

Zeitgard 1 cihazını tercih etmeniz için pek çok neden var bu yüzden sizlere şimdi buradan açıklıyoruz.

*Osilasyon salınım ile çalışıyor. Osilasyon salınım ne demek hemen açıklayalım sizlere, piyasada satılan standart temizleme fırçaları tek bir yöne doğru döner ve temizlemeyi bu şekilde yapmaya çalışır, Zeitgard fırçası ise sağa ve sola salınım yaparak dakikada tam 7.000 kez titreyen yuvarlak uçlu fırçanın lifleri cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlik sağlar.

*Microsilver sayesinde sürekli anti bakteriyel! Bunu yukarıda da sizlere kısaca anlatmıştık kısaca tekrar geçelim, Zeitgard 1 cihazının başlığında bulunan fırçaları Microsilver içeriyor, yani micro gümüş taneleri bulunmakta. Bu da cihaz fırçasında bakteri oluşumunu ve barınmasını engelleyerek size sürekli olarak hijyen bir temizlik sunar. Not: Bu cihaz INSTITUT FRESENIUS ASTM E2180 standartlarına göre test edilmiştir. Polimerik ya da hidrofobik materyallere eklenen antimikrobiyal ajanların ne kadar etkili olduğunu gösteren bir testtir.

*Zeitgard 1 Hassas ciltler içinde uygundur. Evet cihazımız hassas ciltler için kullanıma da uygundur. Cildinizi tahriş etmeyecek özel hassas başlık ile kullanılabilir. Cihazımın 2 adet başlığı vardır, Mavi başlık: Normal ciltler, Pembe başlık: Pembe ciltler için kullanıma uygundur. Cildi kolay tahriş olan hassas ciltler içinde pembe başlık tercih edilmelidir.

 

Zeitgard 1 nasıl kullanılır

ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı hem yüzünüzü tamamen temizlemeye hem de makyajınızı çıkarmaya yarar. ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı hassas göz bölgesi için uygun değildir; göz makyajınızı ayrıca çıkarmalısınız. Çok güçlü makyajlarda elbette bir temizleme mendili ile ön temizlik yapabilirsiniz. Böylece temizleme fırçanızın așırı boyanmasına engel olursunuz.

İşte 10 adımda Zeitgard kullanımı:

1. Cilt tipinize uygun fırça bașlığını alıp cihazınıza takabilirsiniz. Takarken tık sesini duyuncaya kadar bastırınız. Bu durumda yerine oturacak olan fırça bașlığı kullanıma hazırdır.

2. ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazınızı elinize alınız altına tutunuz. Sebebi mi? Lifler yumușayacak ve böylelikle de temizleme losyonunu/jelini daha iyi emecektir. Ardından bileğinizden așağı akmaması için fırça bașlığındaki fazla suyu cihazınızı sallayarak damlatınız.

3. Yüzünüzü de bir miktar suyla ıslatınız. Nemli cilt fırçanızla ve yüzeyiyle daha hızlı ve daha hoș bir șekilde etkileșir. Șimdi de uygun temizleme ürününden fırça bașlığının ortasına iki kere sıkınız.

4. ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazınızı açma/kapama düğmesini yaklașık 3 saniye süreyle basılı tutarak açınız ve yeniden basarak istediğiniz performans seviyesini seçiniz. Minik lambalar hangi performans seviyesinde olduğunuzu gösterecektir. İlk 14 gün için lütfen 1 numaralı performans seviyesiyle bașlayınız ve bu seviyeyi cildinizin bu temizleme biçimine alıșmasından sonra artırınız.

5. Hafif dairesel hareketlerle ve hafifçe bastırarak yanağınızın biriyle bașlayınız ve çenenize dek uygulayınız. Yüzünüzdeki her bir bölge için ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı size 20 saniye tanıyacaktır. Bu sürenin dolduğunu cihazınızın vereceği titreșim ve çıkartacağı sinyal sesinden anlayabilirsiniz. Ardından bir sonraki yanağınıza geçiniz ve yine 20 saniye süreyle çenenize kadar temizleyiniz. Alnınız ve burnunuz için de bir 20 saniyeniz daha var. Fırçayı kesinlikle gözlerinizin üzerinden geçirmeyiniz. Kapalı olsalar bile gözleriniz son derece hassastırlar!

6. Yüzünüzün temizliği bittiğinde boynunuza ve dekolte bölgenize de birer dakika ayırınız. Bu uygulama elbette üst kollarınız ve çoğu zaman kuru olan dirsekleriniz için de uygundur.

7. ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazınızı bir kenara koyunuz ve elinizle veya bir bez ve bol suyla uygulama yaptığınız bölgelerdeki kalıntıları temizleyiniz.

8. Cildinizi kuruttuktan sonra havlunuza bir göz atınız. Ișıl ıșıl, bembeyaz kaldığını göreceksiniz. Yüz temizliğinden sonra karșılaștığınız tipik artıkları burada göremeyeceksiniz.

9. Ardından yüzünüzün bakımını alıșık olduğunuz gibi gerçekleștiriniz. Serum, krem veya hatta maskenizden bile hissedilir ölçüde daha az kullanabileceğinizi fark edeceksiniz. Cildiniz daha az doza ihtiyaç duyacak ve üstüne üstlük emilim kabiliyeti artmıș olacaktır. Kullandığınız ürünlerin içeriğindeki etken maddeler etkilerini en iyi derecede gösterecek ve böylelikle siz de cildinizde gitgide daha fazla hissedilebilir bir iyileșme elde edeceksiniz.

10. Uygulamanın hemen ardından fırçanızı suyla ve yumușak bir yıkama losyonuyla temizleyiniz. Böylelikle boya pigmentleri de hiçbir artık kalmayacak șekilde çıkacaktır.
Temizlik sonrası bakımı için LR portföyünde Nanogold, Serox, Beauty Diamonds, Aloe Vera, PowerLift, Platinum serisindeki ürünleri kullanabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir