• Adres: Venloerstr. 420, 50825 Köln
  • Telefon: +49 163 2186319
  • Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü  10:00- 18:00

LR Racine Special Care bakım ürünleri tüm cilt tipine uygundur ve bireysel çözümler sunan ürünleri içerir. Ayrıca yüz bakım ürünlerinde de iddialı olan bu ürünlerin içerdiği etken maddelerini sizlere aşağıda özellikleri ile beraber sunacağız. Her ürünün kendine özel bir özelliği mevcut ve etkili çözümler sunan özel ürünlerdir. LR’ın Racine serisinin en belirgin ve güzel özelliği ise hemen hemen her cilt tipine uygun ürünlerinin olmasıdır. Ayrıca besleyici ve vitamin içerin maddeleri ile cildi besler ve gereken nem oranını dengeler.

Ürün Özellikleri:

• Özel nemlendirici bakım sağlar: Farklı cilt tiplerine göre uygun 3 ürünü bulunmaktadır.
• Extra yoğun bakım sağlar: Daha fazla elastikiyet ve esneklik sağlar ayrıca cildi nemlendirir.
• Q10 ile etkin yüz bakımı: Cildi yaşlanmaya karşı korur ve iyileştirme özelliği vardır.

Q10 içeren maddeyi inceleyelim:
Bilmeyenler için Q10 etkin maddenin ne işe yaradığını ve içerdiği vitaminler ve cilde sağladığı yararları paylaşalım. Öncelikle Q10 ciltte hücrelerde etkili bir üründür. Hücre yenileyici özelliği vardır ve normalde A, C ve E vitaminlerine eş değer bir maddedir. Ayrıca hücreler adına enerji üretimi sağlaması ile bilinmektedir. Q10’un ciltte sağladığı en önemli etki ise yaşlanma önleyici özelliği taşımasıdır. Özet olarak yaşlanmaya karşı etkili bir maddedir.

LR Racine Yüz Bakım Ürünleri:

• LR Temizleme Köpüğü
• LR Racine Tonik
• LR Racine Göz Makyajı Temizleyici
• Q10 Gündüz Kremi
• Q10 Gece Kremi
• Q10 · Kolajen Serum
• LR Racine Lipozom Serum


Yüz temizleme ürünleri arasında bir de LR Racine Temizleme Köpüğü ürününden sizlere bahsetmek istiyorum. Racine Special Temizleme Köpüğü ürününde ilk göze çarpan ve dikkat çeken özellikleri arasında yumuşak bir temizleme özelliğine sahip olmasıdır.


Racine serisinde bulunan Racine Tonik ile ilgili sizlere bir yazı oluşturmak istedim. Özellikle bu ürünün makyaj temizliği konusunda çok iddialı bir ürün olduğunu ve dikkat çeken bir özelliğinin de ALKOLSÜZ olması da cildinize zarar vermeden gözeneklerinize kadar giden makyaj kalıntılarını ve yağları tamamen temizleyerek cildinize rahat bir nefes almasını sağlar.


Bu ürünün özelliği başlıktan da anlayacağınız üzere Göz Makyaj Temizliği ile ilgili üründür. LR Racine Göz Makyajı Temizleyicisi ürünümüz özellikle makyaj temizliğinde en çok zorlandığımız ve bölge olarak bilinir. Bu bölge içinde Racine serisinde ayrıca ürünümüz olan Racine Göz Makyajı Temizleyicisi ürününü tavsiye ediyoruz. Ürünümüzün genel özellikleri de hassas ciltler için uygun oluşu ve lens kullanan kişiler içinde temizlemeye uygundur. Diğer yandan su ile çıkabilen makyaja uygundur.
LR Racine serisinde bulunan ve temizleyici ürünler arasında benim düşünceme göre olmaz ise olmaz ürünlerden birisi diyebiliriz. Göz makyajı çok kullanan kişiler için özellikle çok ideal bir üründür. Günlük makyaj yapıyorsanız bile her gün kullanımda olsa cildinize zarar vermeden hassas bir şekilde cildinizi makyaj ürünlerinden ayırır ve derinlemesine temizler.
Unutmayın su ile yapılan veya bilindik kozmetik ürünleri ile yapılan makyaj temizlikleri özellikle yüzümüzün en önemli organı olan göz bölgesi için tehlikelidir. Kozmetik ürünlerde bulunan cilde zararlı ürünler cilde zarar verdiğini herkes artık biliyor. Zaten makyaj ürünlerinde yeteri kadar kimyasal ürünler bulunuyor, bari temizliğini yaparken kimyasal içermeyen LR Racine ürünlerini tercih edin derim ben. Ayrıca bilmeyenler için tekrar söylemek istiyorum, Racine temizleme ürünlerinde Alkol yoktur.

LR Racine Göz Makyajı Temizleyicisi

• Hassas temizlik yapar
• Lens kullananlar için uygundur
• Su ile çıkabilen makyaja uygundur

Ayrıca Racine serinde bulunan diğer yüz temizleme ürünlerinden de sizlere bahsetmek istiyorum. LR Racine Temizleme Köpüğü ile derinlemesine temizlik ve her mevsimde kullanılabilir özelliği mevcuttur.
Ayrıca Racine serinde bulunan diğer yüz temizleme ürünlerinden de sizlere bahsetmek istiyorum. LR Racine Tonik ile derinlemesine temizlik daha yumuşak bir cilt.
Vücudunuza bakım uygulayabileceğini LR Racine Vücut Yağı ile zengin içerikli bakım sağlar. Masaj için de kullanıldığında cildi rahatlatır.


LR ürünleri arasında herkesin çok bilmediği fakat çok etkili bir üründen bahsetmek istiyoruz sizlere, LR Racine Collagen Serum ve Liposome Serum bu ikili çok etkili olduğu kadar kullanımı da bir o kadar kolay üründür. LR’ın bu ürün için çok etkin ve özellikle cilde kazandırdığı Esneklik ve Kırışıklıkların önüne geçme özelliğidir. Bu iki serumda Recine serisinde bulunmaktadır ve ikisi de inanın çok değerli ve etkili ürünlerdir.

Racine Q10 Gece Kremi
NET MİKTAR 50 ml ETKİLERİ

• • Cilde özgü bir etken madde olan Q10 içerir.
• • Cildin doğal yenilenme süreci gece boyunca aktif hale getirilir.
• • Kırıșıklık olușumu aktif șekilde önlenir.

HEDEF GRUP Her cilt tipine uygundur. ÖZELLİKLERİ İdeal bir gece bakımı sağlar, çünkü içeriğindeki cilde özgü koenzim Q10 cilde enerji verir. Cildin doğal yenilenme süreci gece boyunca aktif hale gelir ve erken görülen kırıșıklık olușumu aktif șekilde önlenir. Uzun süreli etkiyle cilde nem tedariği sağlanır, cilt ertesi sabah pürüzsüz ve taze bir görünüme kavușur.
KULLANIM ȘEKLİ Akșamları yüzü temizledikten sonra günlük olarak yüze, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın.İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER COENZYM Q10 Daha çok Coenzym Q10 olarak bilinen bir madde olan Ubichinon, yıllardır A, C ve E vitaminleri gibi etkili bir biyokatalizör olarak adını duyurmuștur. Bu madde hücrelerde anında enerji üretimini sağlar.Alglerden elde edilen bu bakım kompleksi cildin nem tedariğini artırır.

 

Racine Q10 Gündüz Kremi
NET MİKTAR 50 mlETKİLERİ

• Cilde mükemmel koruma sağlarken enerji verir.
•• Erken görülen kırıșıklıkların olușumunu engeller.
• UV filtresi özelliğiyle cildi ıșınlardan kaynaklanan dıș etkenlere karșı korur.

HEDEF GRUP Her cilt tipine uygundur.

ÖZELLİKLERİ Cilde özgü koenzim Q10 içeren zengin içerikli gündüz kremi. Cilde mükemmel koruma sağlarken enerji verir ve erken görülen kırıșıklık olușumunu engeller. Alglerden elde edilen biyolojik, bakım kompleksiyle cildin nem tedariğini artırır. UV filtresi cildi dıș etkenlerden korur. KULLANIM ȘEKLİ Sabah ve akșamları yüzü temizledikten sonra günlük olarak yüze, boyna ve dekolte bölgesine uygulayın.

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER COENZYM Q10 Daha çok Coenzym Q10 olarak bilinen bir madde olan Ubichinon, yıllardır A, C ve E vitaminleri gibi etkili bir biyokatalizör olarak adını duyurmuștur. Bu madde hücrelerde anında enerji üretimini sağlar.Bitkisel yağlardan, jojoba yağı, shea yağı, squalane, algler ve C ve E vitaminlerinin kombinasyonunu içerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir