• Adres: Venloerstr. 420, 50825 Köln
  • Telefon: +49 163 2186319
  • Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü  10:00- 18:00

LR ŞİRKETİ’NİN SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR

LR Şirketi’nin sahip olduğu sertifakalar alanında ne kadar iyi olduğunu kanıtlar niteliktedir.

 


BDİH ÜYELİĞİ: 
1951 yılında ilaç, sağlık ürünleri, gıda takviyeleri ve kozmetik için Sanayi ve Ticaret Federasyonu olarak, kar amacı gütmeyen bir dernek olarak kurulmuştur.Şu an Doğal Kozmetik ürünlerin tanımına uygun üretildiğini ve kullanılan ham maddelerin doğal olduğunu gösteren sertifikalandırmayı yapan önemli bir kuruluştur.

LR Kozmetik 2011 yılından beri BDIH üyesidir.

DERMATEST® ÜYELİĞİ: İşareti, kontrol yöntemlerinin takip edilebilirliğinin ve bununla birlikte tüketici ve üretici güvencesinin teminatıdır. Bu işareti taşıyan ürünler, kontrol edilen ve onaylanan kalitenin verdiği sözü yerine getirir.
LR Kozmetik ürünlerinde bu patent alınmıştır. LR Kozmetik ürünlerini kullanırken cildimize dost olduğunu bildiğiniz için gönül rahatlığı ile kullanırsınız.

IASC(International Aloe Science Council) ÜYELİĞİ: Aloe Vera endüstrisinin dünya çapındaki derneğidir ve Aloe Vera’nın teşvik edilmesini desteklemektedir. LR, sahip olduğu 50’yi aşkın kalite işareti ile dünya çapında en çok IASC ödülü alan şirkettir Aloe Vera Jel ürününde özellikle koruyucu bir üretim yöntemi olan soğuk üretim yöntemi LR’ın bu alanda rakipsiz kılmaktadır.
LR’da kaliteden üstün birşey yoktur. LR Aloe Veralı ürünlerinin patentleri alınmıştır.

İFRA ÜYELİĞİ: Koku üretiminde; onun parçası olan tüm madde ve bileşikler titizlikle toksisite ve allerji bakımından inceler.Çevresel, sosyal ve ekonomik
tüm sorumlulukları yerine getiren, güvenlik standartına uygunluğunu ispatlamış üyelerden oluşur. LR Kozmetik IFRA üyeliğine kabul edilmiş tek network firmasıdır.
LR kokularında; parfüm yağı oranı %15-20 arasındadır. Bu yüksek oran ile tüm kokular EAU DE PARFUM olarak satışa sunulur.Kalitesi yüksek olan kokularımız kalıcılığını bu yüksek oran ile sağlar.Cilde zararlı bir madde içermediği kanıtlıdır.

SGS INSTITUT FRESENIUS ÜYELİĞİ: Eğer bir üründe SGS INSTITUT FRESENIUS Kalite İşareti bulunuyorsa, sadece ürünün kendisi değil çok daha fazlası kontrol edilmiş demektir. Geniş kapsamlı kontrol sürecinde ilk önce ham maddeler, ürünün bileşenleri ve tedarikçiler kontrol edilir ve daha sonra üretilen ürün son olarak bir kez daha kontrolden geçer.
Ayrıca: İşaret verildikten sonra da, ürünün, kalite işaretinin alınması için önemli rol oynayan kalitesinin aynı düzeyde olup olmadığı kontrol edilir.
LR Aloe Vera Jel içeceği yapımında kullanılan Aloe Vera Barbedensis Miller familyası ENSTİTÜ tarafından ; ekim , yetiştirme, hasat,işlenme, etken madde konsatrasyonu, ambalaj ( amabalaj üzerindeki etiket yazısının mürekkebine kadar ) ,satış sonrası devamlılığın sağlanması aşamalarında kontrol edilir.
Aloe vera Jel sınıfında sadece LR , FRESENIUS İNSTITUT ten onay almıştır.
Ayrıca MicroSilver Plus ürünleri , Enstitü laboratuvarlarında teste tabi tutularak kontrol edilir ve onaylandırılır

VKE Kozmetik FederasyonuÜyeliği: VKE Kozmetik Federasyonu, kendisini , kalitesini kanıtlamış seçkin kozmetik markalarının üyeliğe kabul edildiği bir kuruluştur.
LR,üyeleri arasında sektörün saygın şirketlerinin de içinde bulunduğu VKE Kozmetik Federasyonu’nda (2011yılı itibariyle ) yer alan tek network şirketidir.